Zdrowe drogi moczowe

 

Nawracające schorzenia intymne

Kobiecość ma swoją intymną stronę, a intymność kryje w sobie również nieprzyjemne doznania. Takie są bowiem infekcje kobiecej pochwy. Schorzenie to uprzykrza obecnie życie bardzo wielu kobietom. Tym bardziej, że zaleczone potrafi powrócić a najmniej...

Seks a zdrowe drogi moczowe

Kobiety częściej niż mężczyźni cierpią na różne intymne dolegliwości. Wiele z nich może pojawiać się lub nasilać wraz z rozpoczęciem życia seksualnego. Częstą dolegliwością bywa dyskomfort dróg moczowych.

Wszystko, co musisz wiedzieć o infekcjach dróg moczowych

Co druga kobieta przynajmniej raz w życiu cierpiała z powodu zakażenia dróg moczowych. Schorzenie to jest drugim, po grypie i przeziębieniu, powodem dla którego panie zgłaszają sie do lekarza pierwszego kontaktu.

Dekalog zdrowia dróg moczowych

Kobiety, ze względu na swą budowę, są bardziej narażone na zakażenia dróg moczowych niż mężczyźni. Przestrzegając 10 zasad, możesz zapobiec uciążliwym i nawracającym problemom.

Objawy zakażenia dróg moczowych

Zapoznaj się z objawami zakażenia dróg moczowych. Infekcje dróg moczowych to częsta przypadłość współczesnych kobiet. Na szczęście, łatwa do wyleczenia.

Jak zapobiegać zakażeniom układu moczowego?

Przede wszystkim dbaj o higienę intymną, a zwłaszcza o szybkie wyleczenie miejscowych stanów zapalnych. Zakażenia układu moczowego to infekcje, na które cierpią współczesne kobiety.

Jak dbać o drogi moczowe w ciąży

Kobiety w ciąży należą do grup najczęściej narażonych na nieprzyjemne dla organizmu zakażenia dróg moczowych. Jest to związane z obniżeniem się ogólnej odporności kobiet w czasie ciąży.