Plastry na blizny komentuje dr Rogiewicz

Ginekolog to doradca kobiety nie tylko w kwestiach zdrowia intymnego, ale również specjalista potrafiący przewidzieć i wskazać rozwiązania najróżniejszych niedogodności, jakie mogą się pojawić podczas ciąży.

Kobiety po cięciu cesarskim zapominają o pielęgnacji blizny, gdyż pochłania je opieka nad dzieckiem, opowiada na filmie ginekolog i położnik, dr n. med. Witold Rogiewicz. Później starają sie pozbyć nieprzyjemnego śladu po cesarskim cięciu. Tymczasem najłatwiej byłoby pozbyć się blizny tuż po zagojeniu się rany. Przekonaj się, jak ważne jest dbanie o bliznę w pierwszych dniach po cesarskim cięciu.

 

Witold Rogiewicz to wybitny specjalista, prowadzący obecnie prywatną praktykę w Komorowie pod Warszawą. Witold Rogiewicz to specjalista ginekologii i położnictwa, jak też ultrasonolog z certyfikatem Polskiego Towarzystwa Ultrasonograficznego – PTU oraz certyfikatami Fetal Medicine Foundation Londyn - FMF. Do 2008 Witold Rogiewicz był Adiunktem w II Klinice Ginekologii i Położnictwa CMKP, Szpitala Bielańskiego w Warszawie. Obecnie operacje oraz zabiegi ginekologiczne, jak też cięcia cesarskie wykonuje w klinikach Medifem (Warszawa) oraz Szpital Salve (Łódź).

 

 

 

  

Przeczytaj również: