Dla komfortu intymnego

 

Gorące wakacje z Sensivellą!

Każda z nas pragnie, aby jej wakacje były gorące i udane. Na pogodę może nie mamy wpływu, ale na inne rzeczy – owszem. Niech te wakacje będą niezapomniane!

Okres bez podrażnień - eko podpaski

Miesiączka to m.in. czas oczyszczania organizmu. Spadek kondycji, pogorszenie samopoczucia, bóle w dole brzucha. Czy do tego warto dodawać jeszcze ryzyko odparzeń i podrażnień – czym kończy się często korzystanie ze zwykłych podpasek?

Mucovagin żel po operacjach intymnych

Ile kobiet, tyle potrzeb związanych z intymnym komfortem. Dlatego nowa forma produktu Mucovagin – Mucovagin żel, pozwala na szersze stosowanie – wewnątrz oraz na zewnętrzne okolice intymne.

Pielęgnacja swędzących okolic intymnych

Każda z nas ma swoje ulubione kosmetyki i środki, które zawsze pakuje do walizki i trzyma w domowej apteczce. Nie powinno nam w tym zestawie zabraknąć żelu łagodzącego podrażnienia okolic intymnych.Bo jest to dolegliwość, która pojawia się szybko - i...

Dlaczego się pocimy?

Możemy potu nie dostrzegać albo być zszokowani ilością potu wydzielanego przez organizm. Jednak nawet bardzo silne pocenie może być normalne i uzasadnione, jeśli służy regulacji ciepłoty ciała. Bo pocenie jest jednym ze sposobów na ochłodzenie organizmu.

Seks po porodzie

W trakcie połogu, czyli przez pierwsze 4 – 6 tygodni, współżycie nie jest wskazane – to czas na rekonwalescencję. Natomiast później możesz zrobić wiele, by pierwszy raz po porodzie był satysfakcjonujący.

Rekonwalescencja po leczeniu nadżerki

Nadżerka to najpowszechniejsza dolegliwość ginekologiczna u młodych kobiet do 35 roku życia. Ma postać niewielkiej plamki o czerwonej, chropowatej powierzchni i pojawia się na błonie śluzowej w pochwowej części szyjki macicy.

Lubrykanty czy HA – sposób na nawilżenie pochwy

Gdy zawiedzie naturalne nawilżenie części intymnych, doznania seksualne tracą na intensywności, a w czasie stosunku pojawia się ból. Wiele kobiet szuka wówczas sposobu, aby pozbyć się suchości i poprawić jakość współżycia.

Pigułka i suchość pochwy

Suchość pochwy i związany z nią ból podczas stosunku to częste objawy przy antykoncepcji hormonalnej. Dla wielu kobiet są tak dużym problemem, że rezygnują z tej metody zapobiegania ciąży.

Udany seks po 50 roku życia

To nieprawda, że z wiekiem kobiety nie potrzebują już seksu. Jednak zmiany hormonalne w czasie menopauzy mogą być przyczyną suchości pochwy i intymnego dyskomfortu.

Kwas hialuronowy nie tylko dla piękna zewnętrznego

Każda dbająca o wygląd kobieta zna właściwości kwasu hialuronowego zapewniającego piękny wygląd cery. Czy wiesz, że dzięki temu składnikowi możliwa jest ogólna odnowa? Kwas hialuronowy warto stosować dla intymnego komfortu.

Intymne nawilżanie

Suchość pochwy dotyka co piątą młodą kobietę i ponad połowę pań w okresie menopauzy. Pomoc jest na wyciągnięcie ręki - to dopochwowe globulki z kwasem hialuronowym. Przywrócą odpowiednie nawilżenie pochwy i komfort życia intymnego.