Lejki do sikania na sezon narciarski

Jak wiele byśmy dały, aby w pewnych momentach załatwić sprawę tak szybko i bezproblemowo jak mężczyźni. Doskonale zrozumieją to kobiety, które lubią jeździć na nartach, snowboardzie albo chodzić po górach.

Okazuje się, że rozwiązanie jest prostsze niż można się było tego spodziewać. Załatwmy to po męsku… czyli na stojąco! Oto lejki dla kobiet wygodne na sezon narciarski i nie tylko!

 

GoGirl, LadyP, Urinelle – rewolucja na stokach narciarskich niejedno ma imię

Dzięki malutkiemu, genialnemu wynalazkowi, jakim jest lejek do sikania dla kobiet, równouprawnienie zyskuje ostatnio kolejne, ciekawe oblicze. Ten pomysłowy podręczny przyrząd znany jest od lat podróżniczkom i alpinistkom, a ostatnio coraz częściej pojawia się w torebkach aktywnych kobiet. Lejki do sikania można dziś bez problemu kupić w progresywnych drogeriach internetowych oraz alternatywnych butikach z intrygującym asortymentem, takich jak choćby Cinco Terra. Do wyboru są różne kolory i modele – można wybrać produkt dostosowany nie tylko do swoich gustów, ale i konkretnych potrzeb.

A potrzeby mogą być bardzo różne: sezon narciarski i białe szaleństwo w planach, ciąża, okres tuż po porodzie, cesarskim cięciu czy też zabiegach, które utrudniają oddawanie moczu w klasycznej pozycji. Wiele kobiet sięga też po lejki do sikania z powodów czysto higienicznych – nie każda lubi siusiać, nomen omen, na narciarza w toaletach publicznych.

Jak używać lejków do sikania? To proste i zaskakująco przyjemne


Lejek pozwala na załatwienie potrzeby w toalecie publicznej w sposób wygodny i higieniczny, bez konieczności dotykania czegokolwiek poza nim samym. Taką unirelkę można potem szybko i łatwo przemyć, osuszyć i schować do specjalnego opakowania lub popularnego nosidełka. Chyba że posiada się jednorazowe lejki do sikania - wówczas utylizujemy zużyty gadżecik tak, jak chusteczkę higieniczną.

Równie prosto jest w plenerze. Wybierasz dyskretne miejsce, na przykład stajesz sobie niewinnie za drzewem. Rozpinasz suwak spodni lub delikatnie obniżasz dresy czy legginsy. Przykładasz szerszą część lejka w okolice cewki moczowej i opróżniasz pęcherz naturalnie, bezstresowo, wygodnie i szybko. Pewnie ten pierwszy raz wyda się dziwny, ale to kwestia przyzwyczajenia się do takiej, a nie innej pozycji.

Na pewno część kobiet jeszcze przez jakiś czas się nie przemoże, ale te idące do przodu i stawiające na komfort oraz higieniczne rozwiązania, szybko odkryją wszystkie zalety posiadania tego praktycznego gadżetu. Lejek do sikania dla kobiet – jeśli lubisz eskapady i sporty na łonie natury, powinnaś go mieć w zasięgu ręki. Po prostu ułatwi ci życie!

Przeczytaj również: