Kobiece problemy z libido – nowe podejście

Istnieje wiele preparatów na problemy z potencją u mężczyzn. A co z potrzebami kobiet? Preparat typu viagra to nie jest to, czego potrzebują kobiety. W damskie potrzeby bardziej trafia nowy żel Sensivella wzmacniający doznania seksualne.

Praktyka gabinetów seksuologicznych i badania pokazują, że  nadmiar obowiązków, zmęczenie i stres hamują pożądanie i aktywność kobiet w trakcie miłosnej gry. A to tylko początek wyliczanki.
Problem zaburzeń pożądania jest bardzo złożony, od przyczyn związanych ze stylem czy etapem życia kobiety, jej relacji z partnerem, po przyczyny zdrowotne.


Dużo mówi się o wpływie samopoczucia na udane życie seksualne, ale warto przyjrzeć się czynnikom fizycznym. Efekt jest jeden - zaburzenia podniecenia i pożądania w konsekwencji prowadzą do niemożności przeżycia orgazmu. Dobra wiadomość jest taka, że można samodzielnie pracować nad ich poprawą i sięgnąć po profesjonalną pomoc, to nowość - żel Sensivella. Odpowiada na kilka problemów kobiecego libido - suchość pochwy, brak reakcji na erotyczne pieszczoty, czy zmniejszenie doznań.

 

Żel Sensivella - afrodyzjak i nawilżenie w jednym


Żel Sensivella to połączenie składników o działaniu pobudzającym, relaksującym i nawilżającym. Przy regularnym stosowaniu wspomaga odczuwanie bodźców stymulujących zewnętrzne miejsca intymne oraz wpływa na wzrost ich nawilżenia. Poprawia  unerwienie skóry przez co zwiększa wrażliwość części intymnych na dotyk.
 

Sensivella daje przyjemne uczucie mrowienia i ciepła po aplikacji, dzięki którym doznania są pełniejsze, a zbliżenie bardziej satysfakcjonujące.


Jest to preparat polecany przez profesjonalistów w terapii zaburzeń podniecenia i pożądania u kobiet. Dostępny jest w sprzedaży internetowej w sklepie internetowym Bezwstydna Drogeria. To zaskakujący sklep internetowy na dolegliwości, o których nie potrzebnie mówi się szeptem, podczas gdy są to bardzo ludzkie, często pospolite problemy, którym można zapobiegać w sposób skuteczny i bezpośredni.

Przeczytaj również: