Bez diet i kalorii – odetchnij Ciałem i Sztuką

Nasze ciała fascynują mężczyzn, my zaciekawione zerkamy na ich ciała, zastanawiając się nad magią życia. Magnetyczne lub urzekające, ale często wzbudzające emocje. Ciało to również przedmiot zainteresowań artystów od tysięcy lat istnienia ludzkiej...

Jak traktujesz swoje ciało? Stań przed lustrem i popatrz na siebie. Jesteś spadkobierczynią niezbadanego geniuszu ewolucji, czy też nadprzyrodzonej siły sprawczej. Ciało jest namacalnym dowodem istnienia.

Może należysz do tych osób, które zapominają o swoim organizmie i jego potrzebach? Czasami też nadmiernie je kontrolują? W każdym przypadku przyda się trochę luzu i dystansu, zdobytego na serwisie internetowym, który został poświęcony zjawisku ciała ludzkiego w sztuce.

Ucieknij w świat sztuki, która bawi się kanonami współczesnego piękna lub hołduje tradycji. Przypomnij sobie o dorobku artystów i ich obserwacji ciała. Ciało jest bowiem wszędzie. Rozświetla się w barokowym malarstwie, wyłania z mroku w obiektywie miejskiego fotografa, czy rozmazuje w artystycznych wizjach Witkacego. Na serwisie internetowym CiałoiSztuka.pl nie znajdziesz ani słowa o dietach, kaloriach czy ćwiczeniach, które na pewno są przydatne twojemu organizmowi.

CiałoiSztuka.pl jest wirtualną przestrzenią, która łączy wszystko to, co jest naprawdę nam bliskie, czyli ciało, ducha oraz umysł. Podróżą po artystycznych meandrach ludzkiej kultury w towarzystwie najróżniej prezentowanej ludzkiej anatomii.

Sprawdź stronę internetową CiałoiSztuka.pl

Ciało stanowi dzieło samo w sobie i jest punktem wyjścia, podstawą do dalszej, kreatywnej pracy. Dla artysty ciało nie musi być idealne, za to jest doskonałym tworzywem do twórczego  procesu, który w swojej autentyczności nie zna granic.

Serwis obserwuje, jest zachłanny i przeżywa fascynację niedoskonałościami ludzkiej natury. Na CiałoiSztuka.pl znajdziesz szokujące dowody oraz komentarze ulotnych ideałów piękności, jak też świeże spojrzenie na kobiecość i męskość. To jednocześnie stale aktualizowana kopalnia informacji o sztuce i kulturze.

CiałoiSztuka.pl to próba zebrania dorobku artystycznego różnych twórców, a ich wspólnym pierwiastkiem będzie ludzkie ciało. Prezentowane przez nich - obsesyjnie lub zabawnie, dostrzegane i gloryfikowane. Bo ciało ludzkie z samej natury jest swoistym dziełem sztuki. – tak prezentują nam swój pomysł twórcy strony CiałoiSztuka.pl

Serwis internetowy CiałoiSztuka.pl od początku wspiera firma Verco, ekspert od innowacyjnych rozwiązań dla dobrego samopoczucia – w tym producent silikonowych plastrów na blizny Sutricon. Verco tworzy i wprowadza na rynek farmaceutyczny oraz FMCG w Polsce innowacyjne produkty - farmaceutyki oraz suplementy. Verco wspiera świadomą i wielopłaszczyznową potrzebę jednostki do doskonalenia swojego ciała, ducha i umysłu. Z serwisem internetowym CiałoiSztuka.pl nabiera to smaku.
 

 

Przeczytaj również: